Nově se zapojuje Leoš Mareš, který bude moderovat finálový večer a zúčastní se i semifinálového soustředění

Slavnostní vyhlášení vítězky soutěže Nej sestřička 2021 a společenský večer, který proběhne 9. září 2021 v pražském Obecním domě, bude moderovat Leoš Mareš. Přihlásit sestřičky do soutěže může nejen vedení zdravotnického zařízení, ale také kdokoliv z kolegů, z rodiny či z přátel.

„Velice si vážím těžké práce, kterou sestřičky podstupují v dlouhých směnách ve dne, v noci, a to pak dvojnásobně v této těžké covidové době. Jsem velice rád, že mohu být součástí této soutěže a budu moci alespoň některým z nich osobně poděkovat, a to nejen za sebe. Také se těším na galavečer a vyhlášení v Obecním domě, bude to určitě jeden z vrcholů letošní společenské sezóny,“ prozrazuje Leoš Mareš, který se zúčastní i semifinálového soustředění finalistek.

Do soutěže Nej sestřička 2021 se mohou přihlásit sestry z celé České republiky na webové stránce www.nejsestricka.cz (přihlášku najdete v sekci Přihláška)

Sestřičky může přihlásit nejen vedení zdravotnického zařízení, ale také kdokoliv z kolegů, z rodiny či z přátel,“ říká spolupořadatel projektu Tomáš Mertlík z Batist Medical a dodává: „Uzávěrka přihlášek je do 30. dubna. 15. května pak budou zveřejněna jména 12 vybraných finalistek. Odborná porota bude hodnotit zejména pracovní nasazení, výsledky a přínosy práce jednotlivých sester pro dané zdravotnické zařízení a jeho pacienty či klienty.“

    Write a comment