Zdena Oldřichová

V pátém ročníku ankety BATIST Nej sestřička 2013 zvítězila 58letá Zdena Oldřichová z Nemocnice Boskovice – ARO. Všem lidem bych přála štěstí a lásku, kterou budou cítit okolo sebe i v sobě. Myslím, že tohle je ten základní kámen ke zdraví," řekla Nej sestřička. Uvedla také, že ji těší, že vyhrála pátý ročník soutěže, neboť číslo pět je nyní symbolické, nemocnice ve které pracuje letos slaví pětapadesát let provozu.

Akce měla i charitativní charakter, 30 tisíc korun, bylo věnováno Hospici Anežky České v Červeném Kostelci a výtěžek večera putoval pro Základní školu a Mateřskou školu Josefa Zemana v Náchodě na divadelní festival postižených.

Vítězka vyhrála zájezd do Dubaje pro dvě osoby od EXIM tours, Dárkový poukaz v hodnotě 9000 Kč od společnosti Tana, pobyt pro dvě osoby v Lázních Bohdaneč v hodnotě 15000 Kč, dárkový kupon v hodnotě 10000 Kč od MEDICOM VIP. Oceněny byly všechny finalistky, taškami dárků od Královéhradecké lékárny či hodinkami Axcent.

V porotě, která hodnotila výkony jednotlivých soutěžících, zasedla řada známých osobností jako například MUDr. Radim Uzel, CSc., MUDr. Jan Cimický, CSc., Uršula Kluková, Jan Přeučil, Eva Hrušková, Zbigniew Czendlik, Václav Glazar, Mgr. Eva Jurinová, Kateřina Kornová, loňská vítězka BATIST Nej setřička Lenka Nováková, prezidentka České asociace sester Mgr. Dana Jurásková Ph.D., Bc. Anna Skalická z České asociace sester, a další představitelé ze zdravotní sféry a kulturního života.

Dále pozdravil diváky starosta Náchoda Jan Birke, hejtman Královehradeckého kraje Bc. Lubomír Franc, prezidentka České asociace sester Mgr. Dana Jurásková Ph.D. MBA, starosta Červeného Kostelce Petr Mědílek a místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Soňa Marková, kteří přijali záštitu nad akcí.

Sdílejte:

Partneři soutěže

 • Generální partner

  Královehradecká lékárna BATIST Medical a.s.
 • Hlavní mediální partner

  http://play.iprima.cz/top-star Prima TV http://play.iprima.cz/top-star
 • Exkluzivní partner

  vhprint http://www.art4promotion.com/ http://www.cedeslogistik.cz/ CZZ http://www.zdravtex.cz/
 • Exkluzivní partner

  http://www.oblekypraha.cz/ http://www.hotel-beranek.com/ FashionSoul firotour Algorit
 • Významný partner

  http://www.vyroubal.cz/ http://www.leaseplan.cz/ http://www.phyteneo.cz/ http://system4m.cz/ http://www.t-injecta.sk/index.php/en/
 • Významný partner

  http://www.nemlog.cz/ http://www.sestryvakci.net/ http://www.olman.cz/ Lázně Pity
 • Významný partner

  FreiOel Monperi FBP 16 a.s. https://www.mmreality.cz/ http://www.prestigehair-club.cz/
 • Významný partner

  http://www.detenice.cz/ Město Náchod Medical Partners Krása na míru Armandi
 • Významný partner

  Ekofarma Javorník KV Art PRODUCTION
 • Mediální partner

  http://www.denik.cz/ http://www.alltv.cz/ http://www.novinyecho.cz/ http://www.halonoviny.cz/ http://radio.hook-golf.cz/
 • Mediální partner

  http://sestricka.com/ http://zena-in.cz/ http://www.a11.cz/ http://www.a11.cz/zn http://hitradiomagic.cz/
 • Mediální partner

  http://www.countryradio.cz/ http://www.radiobeat.cz/ aplausin herminapress Sesterna
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace