STARTUJE další ročník soutěže BATIST Nej sestřička 2019!

Soutěž BATIST Nej sestřička hledá tu nej zdravotní sestřičku!

Jste sympatická, veselá, odvážná, máte smysl pro humor, jste prostě ta NEJ?
Tak právě pro Vás je tu soutěž o NEJ sestřičku roku 2019!

Vítězku soutěže Batist Nej sestřička 2019 čeká neobvyklá cena! Mimo zájezdu si ještě zahraje v primáckém seriálu Modrý kód.

Již jedenáctý ročník soutěže Batist Nej sestřička 2019 odstartoval své přihlášování zdravotních sestřiček, ale i zdravotních bratrů.

Záštitu nad 11. ročníkem soutěže BATIST Nej sestřička převzal ministr zdravotníctví České republiky Mgr. Adam Vojtěch, senátor Mgr. Martin Červíček, náměstek hejtmana pro zdravotnictví Ing. Aleš Cabicar, starosta města Náchod Jan Birke či Česká Asociace sester.

A jak vidí letošní soutěž její ředitel David Novotný?
„Tuhle soutěž mám velmi rád, protože není o věku a kráse, ale vybírá se nejlepší sestřička, která je odborně a lidsky na výši. A to je velmi cenné. A pozor! Mohou se přihlásit i zdravotní bratři. Soutěžní klání obohatíme umělci a známými osobnostmi. Nebudou chybět ani krásní mladící ze soutěže Muž roku. Myslím, že si finále soutěže Batist Nej sestřička všichni užijeme.“

Komu tedy předá úřadující Batist Nej sestřička 2018 Ivana Lelkesová z Nemocnice Nové Město na Moravě pomyslnou korunku? To se dozvíme při finále soutěže v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě dne 5. října 2019.

Nej sestřičku může přihlásit každý – lékař, pacient, zkrátka ten, kdo má ve svém okolí příjemnou a sympatickou zdravotní sestřičku, do 10. 4. 2019.

Více informací o soutěži na www.nejsestricka.cz.

Akci pořádá BATIST Medical a.s., Červený Kostelec a David Novotný.